DenckerDencker81's Profile

Country: Mexico
Website: edmreality.com/members...
Signed Up: on August 16, 2017
Homepage: https://denckerdencker...

 

<br /> فروش دوربین مداربسته چیست؟
<br /> واژه &quot;دوربین مداربسته&quot; برگردان فارسی کلمه انگلیسی closet circuit television یا به اختصار cctv خواهد بود. لغوی آن جعبه جادویی مدار بسته است و به دوربین هایی گفته می شود که در جای خود می مانند.
<br /> دوربین http://edmreality.com/members/zhouzhou98/activity/165305/ به کلیه دوربین هایی اطلاق میشود که در محل خود ثابت بوده و تصاویر را به یک یا چند محل ارسال میکند. از آنجا که اغلب این دوربین های مداربسته در حفاظت، نظارت و سیستم های مانیتورینگ امنیت بکار می رود این واژه بیشتر به همین حیطه بر می گردد اما معنی فنی آن حتی دوربین های ویدیو تلفن و کنفرانس را نیز دربر خواهد گرفت.
<br />
<br />
<br />
<br />
<br /> نخستین سیستم مداربسته در سال 1942 میلادی توسط شرکت هنکل آلمان به منظور دیدن پرتاب موشک های v2 ایجاد شد. یک مهندس آلمانی بنام &quot;والتر بروچ&quot; مسئول انجام این سیستم بود.
<br /> در آمریکا نخستین تبلیغ قیمت دوربین مدار بسته در سال 1949 مربوط به محصولی با نام &quot;وریکون&quot; بود که در تبلیغات گفته میشد به مجوز دولتی نیازی ندارد.از آن پس سیستم های ضبط تصاویر دوربین مداربسته در برخی پایگاه های فضایی بزرگ جهت ذخیره تصاویر پرتاب موشک ها بکار گرفته شد و خیلی زود روی موشک ها نصب شد تا جایی که تصاویر را همراه با صوت به کره ما فرستاد
<br />
<br />

Recently Added   RSS

There are no images yet.

«  <    >  »